close menu
open menu
כרטיסים
air balloon

אמנים

IAMDDB
IAMDDB
IAMDDB
צילום:
יחצ

IAMDDB

IAMDDB

מכשפת הטראפ-סול הרותחת ממנצ'סטר מגיעה לפסטיבל בשיא הצלחתה, אחרי קיץ מלא הופעות בפסטיבלי ענק כמו זיגט, גלסטונברי ולולהפלוזה. עם שורשים פורטוגזים ואנגוליים, IAMDDB (דיאנה די׳בטרו) בת ה-23 פועלת בחזית גל חדש של יוצרים שמקימים לתחייה ומגדירים מחדש את ההיפ הופ הבריטי.

מתי?
26.10.19
12:40 am
-
12:00 am
במה
הקוף
L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}
L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}
L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}
צילום:
ריצ'רד דומאס

L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}

L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}

הסופרגרופ המסקרן של אנטון ניוקומב (Brian Johnstown Massacare) עמנואל סנייה (Ultra Orange & Emanuelle) ליונל ומארי לימניינה (The Limiñanas).
היתוך מושלם ונוסטלגיה עתידנית בוקעים מבין שלושת השירים הראשונים במפגש הפסגה הנדיר, רגע לפני שאלבום הבכורה "Diabolique" מגיח לאוויר העולם.
להטוטן הפסיכדליה המלומד פוגש את הפופ הקריר של הלימניינאז והפאם פטאל של השחקנית והרוק סטארית עמנואל סנייה והתוצאה היא סרט שחור לבן על קו פריז-ניופורט, תמימות מלומדת וטשטוש מכוון.
הנגב יהיה הלוקיישן השני בעולם לארח את L'Épée בסיבוב הופעות הבכורה העולמי.

מתי?
24.10.19
12:40 am
-
11:45 pm
במה
הקוף
פורטיס
פורטיס
פורטיס
צילום:
טוני ווקה

פורטיס

פורטיס

סנדק האלטרנטיב הישראלי, שהצליח להביא את השוליים גם למיינסטרים הישראלי. לא מפסיק ליצור, לחדש ולהתפתח גם אחרי 40 שנה של יצירה.

מתי?
25.10.19
10:25 pm
-
9:30 pm
במה
הקוף
A-WA
A-WA
A-WA
צילום:
Tamir Moosh

A-WA

A-WA

האחיות חיים, שמאז המופע הבלתי נשכח בפסטיבל לפני 5 שנים לא הביטו לאחור וכבשו כל במה אפשרית ברחבי העולם, חוזרות לסגור מעגל במצפה גבולות עם אלבום חדש - "ביתי פי ראסי (ביתי בראשי).

מתי?
26.10.19
6:00 pm
-
5:00 pm
במה
הקוף
The Mauskovic Dance Band
The Mauskovic Dance Band
The Mauskovic Dance Band
צילום:

The Mauskovic Dance Band

The Mauskovic Dance Band

ספייס-דיסקו-אפרו-קריבי אולי תהיה ההגדרה הקרובה ביותר לתאר את הכנופיה ההולנדית הלוהטת, שמצליחה לשלב באלגנטיות כל ז'אנר מוזיקלי אפרו-קריבי-לטיני. היא מגיעה אלינו להפוך את הנגב לנווה מדבר קופצני באמצע האוקיינוס.

מתי?
25.10.19
5:25 pm
-
4:45 pm
במה
הקוף
Max Romeo
Max Romeo
Max Romeo
צילום:
יחצ

Max Romeo

Max Romeo

אגדה חיה שנוחתת במצפה גבולותת היישר מקינגסטון, ג׳מייקה! אחד מהאבות המייסדים של הרגאיי השורשי, שצליליו מתנגנים כבר חמישה עשורים ללא הפסקה בכל רחבי העולם. גם בגיל 74, מקס רומאו לא עוצר ועתיד לשחרר בהמשך השנה אלבום חדש עם מסרים של שלום ואחווה.

מתי?
26.10.19
2:30 pm
-
1:30 pm
במה
הקוף
Noga Erez feat. ECHO
Noga Erez feat. ECHO
Noga Erez feat. ECHO
צילום:
טימו קרבר

Noga Erez feat. ECHO

Noga Erez feat. ECHO

אחת מהיוצרות הבולטות בסצינת הביטים והאלקטרוניקה בישראל מארחת את אקו. הסינגל הלוהט שהוציאו לאחרונה, גורם לנו לחכות במיוחד לאירוח.

מתי?
26.10.19
1:50 am
-
1:00 am
במה
הקוף
הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא
הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא
הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא
צילום:
גאיה סעדון

הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא

הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא

מהקולות והסאונדים הבולטים של סצנת האינדי הישראלית בעשור האחרון, חוזרת שוב לפסטיבל, מלווה בחבורת הלם העתיד, ויחד הם יארחו קול לא פחות בולט - גלעד כהנא, סולן הג'ירפות. רוק גראג', מטובל בהשפעות סרף ופסיכדליה, עם טקסטים נוטפי כנות חשופה.

מתי?
25.10.19
9:10 pm
-
8:30 pm
במה
הקוף
אביב גדג'
אביב גדג'
אביב גדג'
צילום:
אייל אהרוני

אביב גדג'

אביב גדג'

מהיוצרים הותיקים והמוערכים במוזיקה הישראלית, בן האזור שהמוזיקה שלו היא כמו הפסקול של חבל ארץ שלם. שב לפסטיבל עם להקה של 11 נגנים למופע חדש ומצופה.

מתי?
24.10.19
11:10 pm
-
10:15 pm
במה
הקוף
Bęãtfóøt
Bęãtfóøt
Bęãtfóøt
צילום:
אלמוג סלע

Bęãtfóøt

Bęãtfóøt

פרוייקט הגלאם-פאנק-סטונר-וייבז של אודי נאור, מתופף ה"איינג'לסי", שהוציא השנה EP מהפנט. הופעה שהיא כולה טריפ אחד ארוך של היפסטר גמור.

מתי?
25.10.19
2:30 am
-
1:30 am
במה
הפיל

ליינאפ

במת הקוף
10:40
-
10:00
ללה
11:40
-
11:00
יהלי סובול
12:50
-
12:00
רונה קינן
14:30
-
13:30
Max Romeo
15:40
-
15:00
דור3
16:40
-
16:00
תאמר נפאר
18:00
-
17:00
A-WA
במת הפיל
10:10
-
9:30
Maadam฿oss
11:10
-
10:30
יולי שפרירי - The Cloud Of I
12:10
-
11:30
שוורצמן מארחים את בן גולן
13:10
-
12:30
סבבה 5
14:10
-
13:30
לילי פרנקו
15:10
-
14:30
Cosmic Mothership Of Love & Vibrations
16:30
-
15:30
קאטנבייס מארחים את BEMET
אינדיטרוניקס
11:30
-
9:30
קולות מאפריקה
13:30
-
11:30
מיכל גפן
15:30
-
13:30
אורון קיי
מתחם סאונדסיסטם
12:00
-
10:30
ספי ציזלינג X לילה מועלם
13:30
-
12:00
דגנג׳ה מתחם סאונדסיסטם
מתחם הספינה
13:10
-
12:30
גיאגיא
15:45
-
15:00
סוס מביט
מתחם האדמה
אין הופעות ביום הזה
במת הקוף
10:10
-
9:30
Idan K & The Movement Of Rhythm
11:10
-
10:30
היללה
12:10
-
11:30
לירון עמרם והפנתרים
13:20
-
12:30
אלון עדר ולהקה מארחים את דניאל רובין
14:40
-
13:45
אנדלושס מארחים את עמיר בניון
15:10
-
14:30
דניאל סאן קריאף
16:40
-
16:00
The Paz Band
17:25
-
16:45
The Mauskovic Dance Band
18:40
-
18:00
Buttering Trio
21:10
-
20:30
הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא
22:25
-
21:30
פורטיס
0:40
-
0:00
IAMDDB
1:50
-
1:00
Noga Erez feat. ECHO
במת הפיל
10:40
-
10:00
ברק כהן
11:40
-
11:00
גוטה גוטה
12:40
-
12:00
התזמורת העקומה של מונה כמונה
13:40
-
13:00
רוני בר הדס
14:40
-
14:00
שני/אחרון/אוקטובר
15:40
-
15:00
אזולאי/נמט
16:40
-
16:00
טדי נגוסה (זולוד)
18:10
-
17:00
האחים צברי
19:10
-
18:30
תמר אפק
20:40
-
19:45
Electric Zoo
21:40
-
21:00
J A V A
22:40
-
22:00
Pattie
23:55
-
23:00
Shen feat. Xen
1:05
-
0:15
RAS
2:30
-
1:30
Shtuby
אינדיטרוניקס
11:00
-
9:30
פאנקאמל
13:00
-
11:00
אבו דיסקו
17:00
-
15:00
תאי רונה
18:30
-
17:00
לילי האז
19:20
-
18:30
אבראו
21:00
-
19:30
טוטו אטרש
23:00
-
21:00
לרוז (קאמל ריידר)
1:00
-
23:00
Psychemagik
3:00
-
1:00
Pacotek
מתחם סאונדסיסטם
15:00
-
13:00
שירה פיש X עדי ברקת
16:30
-
15:00
שוזין
20:10
-
19:30
ראס אל טיון סאונד
20:45
-
20:15
אפריקורה דאב
21:40
-
20:45
Med Tone Records Live Dub Experience
22:25
-
21:45
12Tribes Soundsystem
0:40
-
23:15
תל-אביב דאב סטיישן
2:30
-
0:45
Salomon Heritage
מתחם הספינה
12:45
-
12:00
ממותה
19:00
-
17:00
חאלד VS. נחום
22:15
-
21:30
לפט
23:55
-
23:15
משוקצות
1:40
-
1:00
BATSHITCRAZIES
3:00
-
2:15
עלמא מאדרה
מתחם האדמה
אין הופעות ביום הזה
במת הקוף
19:40
-
19:00
Forestt
20:40
-
20:00
נטע אלקיים
21:50
-
21:00
שי צברי
23:10
-
22:15
אביב גדג'
0:40
-
23:45
L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}
2:00
-
1:00
Garden City Movement
במת הפיל
20:10
-
19:30
עומר מושקוביץ' מארחת את אופירי
21:10
-
20:30
All We Are
22:10
-
21:30
Kel Assouf
23:40
-
23:00
טוטמו
1:15
-
0:30
Föllakzoid
2:30
-
1:30
Bęãtfóøt
אינדיטרוניקס
23:00
-
21:00
אלקטרובנק
3:00
-
23:00
Ed Banger Takeover (Breakbot, Irfane, Myd)
מתחם סאונדסיסטם
21:00
-
20:00
חד לשוני احادي اللسان monolingua
21:30
-
21:00
שירי מסיבות
23:00
-
21:30
דיג׳יי מש
23:45
-
23:00
דמזל איז דיפרסד מארחת את סירופ
0:15
-
23:45
Barrows & Sun
מתחם הספינה
20:00
-
19:30
דקס וקומן
20:40
-
20:00
Screens 4 Eyes
21:30
-
20:50
שמאן שמאן
22:40
-
22:00
Ain't No Lady
מתחם האדמה
אין הופעות ביום הזה
cloudsair balloonair ballooncloudsclouds

רק היום (17.9) עד חצות – מבצע 4+1 על כרטיסים לאינדינגב:
הזמינו 5 כרטיסים ושלמו רק על 4!

Air ballon

הסיפור שלנו

בחזרה ליסודות.
עברנו שנה רבת מכשולים שהייתה מלאה בתובנות עבורנו, כאלה שאילצו אותנו לחזור ללמוד מחדש ולהבין למה אנחנו עושים את הפסטיבל הזה, ולגלות את ומה שעומד מאחורי התנועה הזאת - אינדינגב - שממשיכה לצמוח ולהתפתח, ולהכיר תודה לקהילה העוטפת אותה. 

••••••••••

השנה נחזור למצפה גבולות האהוב, עם ליינאפ בינלאומי חזק ומשודרג, פרי שיתוף פעולה עם חברת ההפקות שוקי וייס. מתחמי סאונד והופעות חדשים יצוצו, הבמה האלקטרונית תשודרג ותתפתח, הקהל ימשיך ללכת לאיבוד בין עבודות האמנות והמיצבים השונים, ועוד שלל הפתעות תתגלנה בקרוב. 

••••••••••

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, לעיר מקלט של מוזיקה ואמנות במדבר. למקום שבו היצירה, החופש והשמחה הם בני לוויה שממשיכים איתנו גם מעבר למשך ההופעות, מקום בו אנחנו יוצרים ביחד את המציאות בתוכה היינו רוצים להתקיים ולחיות.

כמו עוף החול, נשוב וננעץ עוד יתד בתרבות הישראלית ונחגוג יחד את המוזיקה והיצירה העצמאית הנהדרת שמתחוללת כאן.

אני רוצה לדעת עוד
Fox
Dune

בואו נדבר

תודה על הפניה!
ההודעה התקבלה ונחזור אליך בהקדם.
מתנצלים, אבל משהו לא עבד בזמן שליחת הטופס