close menu
open menu
כרטיסים
air balloon

ליינאפ

במת הקוף
10:40
-
10:00
LALA
11:40
-
11:00
יהלי סובול
12:40
-
12:00
רונה קינן
14:20
-
13:20
Max Romeo
15:30
-
14:40
Lola Marsh
16:40
-
16:00
דור3
18:00
-
17:00
A-WA
במת הפיל
10:10
-
9:30
Maadam฿oss
11:10
-
10:30
Yuli Shafriri - The Cloud Of I
12:10
-
11:30
שוורצמן מארחים את בן גולן
13:10
-
12:30
סבבה 5
14:10
-
13:30
לילי פרנקו
15:10
-
14:30
Cosmic Mothership Of Love & Vibrations
16:30
-
15:30
Cut 'N' Bass feat. BEMET
אינדיטרוניקס
11:30
-
9:30
קולות מאפריקה
13:30
-
11:30
מיכל גפן
15:30
-
13:30
Oron K
מתחם סאונדסיסטם
12:00
-
10:30
ספי ציזלינג X לילה מועלם
13:30
-
12:00
האיגוד
מתחם הספינה
10:00
-
9:30
תקליטים לילדים
11:00
-
10:00
DJ Fontana
12:00
-
11:15
גיאגיא
13:00
-
12:15
Psy Chedelic Rockn'roll Trio
14:30
-
13:00
שוקי וייס מציג: שוקי וייס
16:00
-
15:00
סוס מביט
מתחם האדמה
10:30
-
9:00
שיעור יוגה פתוח
12:00
-
11:00
חושבים צלול - אקטיביזם סביבתי
12:45
-
12:00
Trace Kotik
14:00
-
13:00
דוקטור הופמן ומיסטר פרויד - האם סמים פסיכדליים גורמים למחלות נפש או מרפאים אותן?
במת הקוף
10:10
-
9:30
Idan K & The Movement Of Rhythm
11:10
-
10:30
Hayelala
12:10
-
11:30
לירון עמרם והפנתרים
13:15
-
12:30
אלון עדר ולהקה מארחים את דניאל רובין
14:35
-
13:45
אנדלושס מארחים את עמיר בניון
15:40
-
15:00
דניאל סאן קריאף
16:40
-
16:00
The Paz Band
18:00
-
17:10
The Mauskovic Dance Band
19:00
-
18:20
Buttering Trio
19:55
-
19:15
יובל מנדלסון והמסע לפולין
21:00
-
20:15
הילה רוח והלם העתיד מארחים את גלעד כהנא
22:25
-
21:30
פורטיס
23:35
-
22:45
רביד פלוטניק (נצ'י נצ')
0:45
-
0:00
IAMDDB
1:50
-
1:00
Noga Erez feat. ECHO
3:00
-
2:10
Shtuby Band Exp.
במת הפיל
10:40
-
10:00
ברק כהן
11:40
-
11:00
Gute Gute
12:40
-
12:00
התזמורת העקומה של מונה כמונה
13:40
-
13:00
רוני בר הדס
14:40
-
14:00
שני/אחרון/אוקטובר
15:40
-
15:00
אזולאי/נמט
16:40
-
16:00
טדי נגוסה (זולוד) X מבוא הדודאים
18:10
-
17:00
האחים צברי + טברנק
19:20
-
18:30
תמר אפק
20:40
-
19:45
Electric Zoo
21:40
-
21:00
J A V A
22:40
-
22:00
Pattie
23:55
-
23:00
I Was A Bastard & Dan Ezra
1:10
-
0:15
Shen feat. Xen
2:30
-
1:30
RAS
אינדיטרוניקס
11:00
-
9:30
Funkamel
13:00
-
11:00
Abu Disco
15:00
-
13:00
Gilli Tha Kid
17:00
-
15:00
Tai Rona
18:30
-
17:00
Lily Haz
19:20
-
18:30
Abrão
21:00
-
19:30
Tutu Atrash
23:00
-
21:00
Laroz (Camel Rider)
1:00
-
23:00
Psychemagik
3:00
-
1:00
Pacotek
מתחם סאונדסיסטם
12:45
-
12:00
הארקדיאנז
15:00
-
13:00
שירה פיש X עדי ברקת
16:30
-
15:00
שוזין
20:15
-
19:30
Ras Al Tune Sound
20:45
-
20:15
Afrikora Dub
21:45
-
20:45
Med Tone Records Live Dub Experience
23:15
-
21:45
12Tribes Soundsystem
0:45
-
23:15
Tel Aviv Dub Station
2:30
-
0:45
Salomon Heritage
מתחם הספינה
10:25
-
9:30
תקליטים לילדים
12:20
-
10:30
Mixmonster
13:15
-
12:30
ממותה
15:55
-
13:30
JAM
18:30
-
16:00
Haled VS. Nachum
21:15
-
19:00
N.OT
22:15
-
21:30
Left
23:00
-
22:15
דותי
23:55
-
23:15
משוקצות
0:45
-
0:00
איילון
1:25
-
1:00
BATSHITCRAZIES
2:00
-
1:30
Shaman Shaman
3:00
-
2:00
Alma Madre
מתחם האדמה
11:50
-
11:00
פולקעס
13:15
-
12:00
שיחה עם ברק כהן
14:30
-
13:30
ציפי גוריון - בית המדרש של תלמי אליהו
16:15
-
15:00
דעת מיעוט - שיתוף פעולה בין מגזרי במאבק אזרחי על זכויות מיעוטים במדינת ישראל
17:15
-
16:30
איתמר בק ופקידי הקבלה
18:30
-
17:30
מיזם מיט"א
20:00
-
19:00
שלום Peace سلام
21:50
-
21:00
סרט: The Fall - Live at The Dead Sea
23:30
-
22:00
סרט: מחר כבר עבר - צ'ארלי מגירה
0:30
-
0:00
סרט: TRIPS - RED AXES
2:00
-
0:30
סרט: מאמי - סרטה של קרן ידעיה
במת הקוף
17:40
-
17:00
גחליליות
18:40
-
18:00
מינוס אפס
19:40
-
19:00
Forestt
20:40
-
20:00
נטע אלקיים
21:45
-
21:00
שי צברי
23:05
-
22:10
אביב גדג'
0:40
-
23:45
L'Épée {Anton Newcombe, Emmanuelle Seigner, The Limiñanas}
2:00
-
1:00
Garden City Movement
3:00
-
2:15
Bzaat
במת הפיל
20:10
-
19:30
עומר מושקוביץ' מארחת את אופירי
21:20
-
20:30
All We Are
22:35
-
21:45
Kel Assouf
23:50
-
23:00
Totemo
1:10
-
0:15
Föllakzoid
2:30
-
1:30
Bęãtfóøt
אינדיטרוניקס
23:00
-
21:00
אלקטרובנק
3:00
-
23:00
Ed Banger Takeover (Breakbot, Irfane, Myd)
מתחם סאונדסיסטם
21:25
-
20:30
חד לשוני احادي اللسان monolingua
22:00
-
21:30
שירי מסיבות
23:30
-
22:00
DJ Mesh
0:15
-
23:30
Damsel Is Depressed feat. Syrup
0:45
-
0:15
Barrows & Sun
2:30
-
0:45
DaganJah Soundsystem
מתחם הספינה
21:15
-
20:45
Dex and Coman
22:00
-
21:15
Screens 4 Eyes
22:55
-
22:15
Shaman Shaman
23:50
-
23:10
Ain't No Lady
0:30
-
23:55
Dex and Coman
1:00
-
0:30
פולקעס
3:00
-
1:00
המסיבה הכי טובה אי פעם
מתחם האדמה
23:30
-
22:00
סרט: מאמי - סרטה של קרן ידעיה
0:30
-
23:30
מקבץ סרטי בוגרים - מכללת ספיר
2:00
-
0:30
סרט: Congo Beat The Drum
להורדת PDFצפו בתצוגת טיימליין